2. díl - Co v křišťálové kouli uvidím?

Co v křišťálové kouli uvidím?Přeskočíme téma Jak začít s křišťálovou koulí, protože jste jistě nedočkaví, co se s koulí děje, když do ní nahlídnete. Po přečtení tohoto článku nezapomeňte pokračovat třetím dílem, abyste o nic nepřišli.

Zprvu v ní neuvidíte asi nic. Jasnozřivost skrze křišťálovou kouli většina z nás nemá vrozenou a tak nepřijde sama od sebe a už vůbec ne napoprvé. S tím se musíte smířit. Jasnozřivost však lze získat cvičením, tréningem, který zabere hodně času. Je to jeden z důvodů, proč o umění křišťálové koule hovoříme jako o jednom z nejvyšších umění. Pokud budete trpělivý, budete se učit a trénovat, vaše snaha ovoce přinese. Umění křišťálové koule sahá mnohem dále, než jen pouhé vidění minulosti, přítomnosti či budoucnosti. Je to jedna z nejvyšších magií. Díky ní se můžete spojit s anděli, s duchy putující všemi věky a pod. Nejvyšším uměním je pak zhmotňováni a vyvolávání bytostí, tedy těch astrálních, nikoliv duchů zesnulých. 

Když si budete chtít osvojit toto umění, musíte mu věnovat podstatnou část svého života. Nelze přeskočit úroveň, která se vám nelíbí. Musíte si tuto magii osvojovat krůček po krůčku. Smiřte se s tím. Než začnete, musíte se naučit řídit se základní pravidla magie. Křišťálová koule je magií téměř nejvyšší a proto za svou křišťálovou kouli nesete velké břemeno zodpovědnosti. Do své koule vložíte svou energii, který by jiným mohla vážně ublížit.

Pokud zvládnete prvních několik cvičení, pak v kouli můžete vidět výjevy podobné snům, různé obrazce, které nebudou dávat velký smysl. Můžete v ní také vidět tváře, krajiny, různé předměty. Křišťálová koule není jako karty či runy, neodpovídá Vám tak jasně. Mnohdy ukazuje co uzná za vhodné a téměř vždy jde o symbolická znamení podobná snům. Slouží nám jako projektor, zrcadlo, ve kterém se odráží naše podvědomí, nevědomí, spojení s univerzem, Bohem a anděli. Díky ní nahlížíme sami do sebe skrze třetí oko. Třetí oko je v místě čelní čakry zvané Ádžná. Je uprostřed čela mezi našima běžnýma očima. Pomocí jednoduchých cvičení se naučíme tuto čakru otevírat a udržet ji otevřenou co nejdéle. Takto získáme jasnozřivost. S otevřenou čakrou pak můžeme mít sklony k jasnozřivosti i celý den, při nakupování, v práci, na procházce, ve spánku. Chce to však trénink.

Při svém prvním pohledu do křišťálové koule (v jednom ze cvičení v době mého prvního manželství) jsem viděl otáčející se čáru. Po chvilce se rozdvojila na dvě souběžné přímky. Netušil jsem co vidím. “Dvě čáry, co to znamená?” probíhalo mi hlavou. Náhle se mezi těmito přímkami objevili kolmé spojnice, stejně dlouhé, stejně daleko od sebe. “Žebřík!” napadlo mě. Jakmile jsem si byl jist, že je vidím žebřík, uslyšel jsem hlasitě v sobě tlouct srdce buch-buch, buch-buch, buch-buch... Měl jsem pocit, že moje srdce tak silně a hlasitě ještě nikdy netlouklo. Pak vše zmizelo. Druhý den mě ovládal pocit, že si musím dávat pozor na žebříky kolem mě. “Třeba kolem nějakého půjdu a něco na mě z výšky spadne.” pomyslel jsem si. Nic se ten den však nestalo. Nic, co by stálo za zmínku. Další den jsme se s rodinou vraceli z návštěvy. Jeli jsem autem. Už jsem byl klidný. Nabyl jsem dojmu, že jsem v kouli viděl něco, co není budoucnost. Třeba to byl výjev z dávné minulosti. Cesta ubíhala klidně. Já řídil, manželka navigovala a děti v autosedačkách už spali. Před železničním přejezdem se ptám manželky: “Je tam něco zprava?” Podívala se okýnkem a odpověděla: “Není. Dobré.” Vjeli jsme na kolejiště a zaslechl jsem burácivé troubení. Koukám, vidím vlak jak se na nás řítí. Šlápl jsem na plyn a snažil se přejezd překonat v co nejkratším čase. Povedlo se. Těsně za námi projížděla vlaková souprava a její podvozek vydával známý zvuk buch-buch, buch-buch, buch-buch. Kousek za přejezdem jsem zastavil a ptal se manželky jak to myslela, že zprava nic nejede? “Vždyť jsem ti říkala “Není to dobré!” Nerozuměla proč jsem jejímu naprosto jasnému hlášení o stavu přejezdu nerozuměl a já nechápal, proč použila takové slovní spojení, které nikdy před tím nepoužívala. Už jsem věděl, že mě koule varuje, že místo žebříku mi ukazuje koleje, místo tlukotu srdce jsme měl poznat zvuk pojíždějícího vlaku. Nepoznal jsem to. Po této zkušenosti  jsem zanechal všech cvičení s křišťálovou koulí. Uvědomil jsem si její moc, mou neznalost vykládání symbolů a dostal z ní strach. Trvalo mi deset let, než jsme našel znovu odvahu s křišťálovou koulí zase pracovat.

Co v křišťálové kouli vidí většina jasnovidců?

Já v kouli vidím většinou mraky, tvary předmětů a barvy. Jasnovidci nejčastěji popisují své vidění a jejich výklad takto (to není můj případ):

Mraky v kouli
Bílé mraky - štěstí
Černé mraky - smůla
Fialové, zelené, modré mraky - radost, veselí
Červené, oranžové, žluté - nebezpečí, problémy, těžkosti
Mraky vycházející - kladná odpověď
Mraky zapadající nebo  klesající - negativní odpověď
Mraky plynoucí směrem do prava - duchové jsou přítomni
Mraky, které plynou doleva - duchové odlétli, zmizeli
Události, které se v kouli objevují
Pokud, k jejich zjevení dojde v přední části koule, jde o událost týkající se současnosti nebo blízké budoucnosti
Pokud, se událost zjeví v zadní části koule, jde o událost, které se vztahují k vzdálené budoucnosti nebo daleké minulosti.
Pokud se objeví od vás vlevo - události jsou skutečné
Pokud se objeví po pravici - události jsou symbolické.
Nejčastěji zmiňované symboly v kouli:
Brouk - dlouhý život
Had - zdraví, vědomosti, pokušení
Hvězda - úspěch
Koruna - sláva, odpovědnost
Kotva - bezpečí, naděje
Lebka - smrt, moudrost
Leknín - kreativita
Maják - před vámi nebezpečí, ale máte naději
Maska - zrada, podvod, tragédie
Meč - hádka
Oko - šťastný osud, rozvaha, ale i může to být symbol zla
Ovoce - děti
Pták - zpráva
Srdce probodené dýkou - utrpení
Váhy - spravedlnost
Zeměkoule - cestování Žába - plodnost, úrodnost, něco prospěšného 

Čti 3. díl: Jak začít ...

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Martin B. H.

karty, odstraňování bloků, věštby.

Jeho zálibou je vykládání tarotu a andělských karet. Když přijde čas, nahlíží do křišťálové koule. Je vášní je studium esoteriky a získávání praktických zkušeností s věšteckými technikami období Vodnáře.

60345 komentáře

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru